Жінка-Халк
Жінка-Халк

Жінка-Халк (She-Hulk)

Ідея створити персонажа Жінка-Халк (She-Hulk) прийшла у процесі спілкування з талановитою дівчиною, керівником фітнес-центру Flexyhub — Olha Kuvayskova

 

Адже для досягнення реальних результатів у фітнесі буває просто не обійтися без наполегливості та завзятості професійного тренера!

 
Як з’ясувалося, Жінка-Халк стала уособленням центру «з подачі» клієнтів, сподіваюся іграшка стане гідним доповненням інтер’єру!))

 

Жінка-Халк

Женщина-Халк крючком

Трохи про сам персонаж Marvel Comics, двоюрідна сестра Брюса Беннера, відомого як Халк. Була створена Стеном Лі та Джо Бушема і вперше з’явилася у The Savage She-Hulk №1 у лютому 1980 року.

Женщина-Халк крючком

 

Була членом різних супергеройських команд, таких як Месники, Фантастична четвірка, Герої за наймом, Захисники, Фантастична сила та організація Щ.І.Т.

Женщина-Халк крючком

Також є адвокатом і неодноразово надавала юридичну допомогу іншим супергероям.

Женщина-Халк крючком

Матеріали:

основна пряжа — акрил
наповнювач — холофайбер
очі на безпечному кріпленні
білий фетр
фурнітура, вії
лялька на дротяному каркасі з підставкою

Женщина-Халк крючком

 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, там ви можете дізнатися про останні новини, і при бажанні замовити подібну іграшку у майстра.

Лалафанфан

Качка Лалафанфан

Качка Лалафанфан — що за звір?) Сьогодні поговоримо про тренди. Не так давно на наш ринок буквально увірвалися, та досить швидко…

заспокоїти дитину

Як зберігати спокій, та заспокоїти дитину в умовах війни?

Не для кого вже не секрет, що коїться в нашій країні останнім часом – в Україні іде війна!   В…