Лалафанфан
Лалафанфан

Качка Лалафанфан

Качка Лалафанфан — що за звір?)

Сьогодні поговоримо про тренди. Не так давно на наш ринок буквально увірвалися, та досить швидко набули популярності качечки із Тік-току Лалафанфан.

 

Лалафанфан

Це досить прості, відносно недорогі, але досить милі лялечки-качки Лалафанфан, в яких тіло, та руки з ніжками більше схожі на людські, але лице залишається як у тварини-прототипа. Зазвичай їх образ доповнює певний одяг (будь то светр, комбінезон, шапочка або пов’язка), та аксесуари накшталт сумочки та окулярів.

Лалафанфан

 

Ось і я вирішила не відставати від трендів (нажаль воєнний стан в нашій країні трохи пригальмував процес), сьогодні хочу нарешті представити вам своїх перших каченят. Більша — 25 см., меньша — 16 см. Загалом дуже цікаві персонажі, можна втілити багато різних образів за вашим бажанням! 😉

 

Лалафанфан

Чудова іграшка для справжньої дівчинки

Варто розібратися, чим же «чіпляє» дітей ця дивна іграшка. Певно головна причина — її надзвичайно милий вигляд; чарівні очі-бусинки,  величезні рожеві щоки, та на заверщення — стильний одяг та аксесуари. Чим не приклад для маленьких модниць?!

 

Лалафанфан

 

Матеріали:

Основна пряжа — плюш
Одяг — акрил
Очі — на безпечному кріпленні
Окуляри
наповнювач — холофайбер

Лалафанфан

 

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, там ви можете дізнатися про останні новини, і при бажанні замовити подібну іграшку у майстра.
Здійснимо дитячі фантазії разом! 🙂

Плюшева зайка

Плюшева зайка Софі

Плюшева зайка Софі — перша робота після народження нашої донечки. Вухаста модниця для маленької принцеси, а м’якенький плюш робить іграшку…

Плюшева лиса

Плюшева лиса Аліса

Що сказати, ну дуже вже люблю я лисиць (ще з дитинства їх постійно малювала, але чомусь лише в сукнях та…