Амігурумі Грінч
Амігурумі Грінч

Амігурумі Грінч

Амігурумі Грінч — головний герой дитячої казки Лікаря Сьюза (Теодора Сьюза Гайсела). Зелена антропоморфна істота, яка ненавидить посмішки і з серцем «у два розміри меншим за належне» мріє зіпсувати свято мешканцям вигаданого містечка Хтограда.

 

З моменту дебюту злісний Грінч, незважаючи на нелюбов до святкової атрибутики, став символом найочікуванішого дітьми дня — Різдва. Історія цього персонажа торкнулася серця маленьких глядачів, а його образ поширився далеко за межі мультфільму.

 

Амігурумі Грінч

амигуруми Гринч

 

Варто сказати, що наприкінці історії, хоч Грінч і намагався зіпсувати свято викравши з будинків мирних жителів всі прикраси з подарунками — він все-таки стає на бік добра! Зустріч з маленькою дівчинкою, що щиро вірить у Різдво, і свято, що відбулося навіть без прикрас, дали йому зрозуміти, що справа далеко не в подарунках…

 

амигуруми Гринч

 

Ця іграшка була зв’язана для однієї дитини, яка так само полюбила мультфільм про Грінча. Наш Грінч вийшов милий і добрий, як у завершенні історії, і сподіваюся подарувати дитині безліч радісних моментів!

 

амигуруми Гринч

Матеріали:

очі на безпечному кріпленні
білий фетр
нитки муліне (вишивка обличчя)
основна пряжа — дитячий акрил
наповнювач — холофайбер
ніжки на дротяному каркасі

амигуруми Гринч

Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook, там ви можете дізнатися про останні новини, і при бажанні замовити подібну іграшку у майстра.

Плюшева зайка

Плюшева зайка Софі

Плюшева зайка Софі — перша робота після народження нашої донечки. Вухаста модниця для маленької принцеси, а м’якенький плюш робить іграшку…

Плюшева лиса

Плюшева лиса Аліса

Що сказати, ну дуже вже люблю я лисиць (ще з дитинства їх постійно малювала, але чомусь лише в сукнях та…